KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15758831
nr 1575 8831
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad, blandteknik, "fiska efter sanningen". Signerad. Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 58x64 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:55:38
30/10 15:57:22